Wispotter Nedir ?

Wispotter Nedir ?

  • Post author:
  • Post category:
  • Post comments:0 Yorum

Wispotter, DorukNet firmasının bizler için sunduğu ücretsiz wifi hizmetidir. Bu hizmeti restoranlar, kafeler, parklar, ve havaalanları gibi bölgeler de bizlere sunmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için bu tür bölgelere yakın olmanız lazım ya da içerisinde bulunmanız lazım. 

Wispotter, her gün 1000 den fazla noktada bulunmakta ve 150.000’den fazla kişiye bu hizmeti sunmaktadır. Wispotter hizmetini satın alan firmaların iş birliği ile birçok yerde bu hizmeti sağlamaktadır.

Peki bu hizmetten nasıl faydalanabiliriz ? 

Bu hizmetten yararlanabilmeniz için yukarıda da belirttiğimiz gibi belirtilen bölgelere yakın olmanız gerekmekte. Ardından mobil cihazdan wifi hizmetini aktifleştiriyoruz. Bizlere sunulan ücretsiz wifi hizmetinden yararlanmak için son aşama olan Wispotter üyeliğini gerçekleştirip bağlantı sağlayabilirsiniz.

Bu bize verilen hizmetin herhangi bir kota sınırlaması bulunmamaktadır. Sadece karşılığında verilen hizmet şartlarını kabul ederek bağlantı sağlayabilirsiniz. Bu aktifleştirdiğiniz hesabınızı başka bölgelerde bulunan Wispotter hizmetine tekrar üyelik gerçekleştirmeden doğrudan bağlantı sağlayabilirsiniz.

Wispotter Şifremi Unuttum Ne Yapmam gerekli ? 

Şifrenizi unuttuğunuz an sizler için hizmet veren Müşteri Hizmetlerini(0850 277 9292) arayarak şifrenizi cep numaranıza sms olarak isteyebilirsiniz.

 

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın