Numara Sorgula

Numara Sorgula

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün kapsamlı bir araştırma sonucunda sizler için derlediğim numara sorgulamak için halihazırda bulunan web siteleri ve bazı numara sorgulama uygulamalarını sizlerle paylaşacağım…

Tabi bu vereceğim bazı web siteleri bulunduğumuz ülkede sağlıklı çalışmayabilir. Artık denemesi sizlere kalmış.

Başlayalım…

1– İlk Web sitemiz Syncme sitesi. Bu web siteyi ilk olarak açıklamamızın amacı, bu web sitenin Google PlayStore de uygulamasının bulunması ve diğerlerine nazaren iyi çalışmasıdır. Bu web sitenin kendisinde TR olarak numara sorgulaması bulunmamaktadır. Lakin uygulamayı indirdiğimiz de TR olarak kullanılmakta ve sorgulama yapılabilmektedir.

2 İkinci web sitemiz olarak Thatsthem sitesi. Bu web sitesi de yukarıda verdiğimiz site gibi numara,kişi, adress, mail ve Ip olarak arama gerçekleştirilebilmekte. Bu web sitesinin mobil uygulaması bulunmamaktadır. Sadece Web site üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

3Üçüncü web sitemiz 411sitesi. Bu web sitesi de aynı mantıkla çalışmaktadir. Yine kişi, Numara, Adress gibi aramaları sorgulamaktadır. Bu web sitenin mobil uygulaması mevcut olsa da Türkiye de kullanılamamaktadır. Sorgulama yapmak için sadece web sitesinden yararlanabilirsiniz.

4 Dördüncü web sitemiz FastpeopleSearch sitesidir. Bu web sitesi de isim, adress ve numara sorgulamaktadir.

5 Beşinci web sitemizle devam edelim. Bu web sitemiz ise Spytox sitesi. Bu web siteye üyelik oluşturarakta sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bununda çalışma mantığı aşağı yukarı diğer belirttiğimiz web sitelerle aynıdır. Bu web sitesi ek olarak belirttiğiniz numaraya SMS yollama ve arama imkanı da sunmaktadır. Tabi bundan yararlanmak için de söylediğimiz gibi bizden üye olamamızı istemektedir.

6 Altıncı web sitemiz PeopleFinders sitesi. Bu web sitesi bazen çalışmamaktadır. Bunun için VPN kullanarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz…

7 Sıradaki web sitemiz Searchbug sitesi. Bu web sitesine de üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Genelde bu üyelik isteyen çoğu web siteleri bilgilerinize karşılık sizelere bilgi sunmakta. Bunun için bu tür sorgulama web sitelerine gerekmedikçe gerçek bilgilerinizi paylaşmamanız daha doğru olacaktır. Anonim olarak üyelik kaydı yapabilirsiniz.

8 Son olarak Pipl web sitesini de paylaşalım. Bu web sitesi de sorgulama konusunda iyi bir dereceyece sahiptir. Tabii üye olmak şartıyla. Daha önce üyelik kaydı yapmadan sorgulama yapılmaktayken, şuan da üyelik kaydı istemektedir.

Son sorgulama sitemizi de verdik. Bu tür web sitelerini araştırma yaparak çoğaltmak mümkündür. Biz sadece bu kadarını paylaşalım. Araştırmanızı kapsamlı bir şekil de yaparsanız daha çok web sitelere ulaşabilirsiniz.

 

Not: Amaç dışı kullanımında sorumluluk bize ait değildir.


Bir cevap yazın