Bir Numarayı Kaydetmeden Mesaj Göndermek

Bir Numarayı Kaydetmeden Mesaj Göndermek

Merhaba Arkadaşlar,

Bugünkü konumuz da başlıkta da gördüğünüz gibi elimizde olan bir numarayı kaydetmeden, o numaraya SMS gönderme ya da herhangi bir uygulama ile numarayı kaydetmeden mesaj gönderme.

Şimdi başlayalım…

Arkadaşlar ilk olarak elimizde bir Numara var ve bunu kaydetmek istemiyoruz. Ya da bir an önce mesaj göndermek istiyoruz.Bunu ilk olarak Whatsapp tan yapalım.Biliyorsunuz ki Whatsapp’a bir numarayı kaydetmeden mesaj gönderemiyorsunuz. Şimdi bunu nasıl yapacağımıza bir bakalım. İlk olarak Google’a girim URL kısmına wa.me/buraya numarayı yaz ıp giriyoruz.

Whatsapp’ın kendi sitesine giriş yapmış bulunuyoruz…

Gördüğünüz gibi URL kısmına wa.we/ yazıp ondan sonra elinizdeki numarayı hemen yanına yazıp devam ediyorsunuz… Ardından karşınıza böyle bir ekran gelecektir.

Orada zaten MESSAGE yazan kısma bastığınızda sizi whatsapp web’e giriş yapar gibi QuarKode kısmına yönlendirip oradan da kendi whatsapp’ınızdan kodu okutturup mesaj gönderebilirsiniz.Ardından kapattığınız da numara kaydı hiçbir şekilde oluşmaz. Bu kadar uğraşmaya ne gerek var derseniz de bu işlemi farklı bir uygulama indirerek te bu işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz…Hemen o uygulamayı da buradan zikredelim.

Bu vereceğimiz uygula ile direkt numarayı girip mesajınızı yazıp gönderebiliyorsunuz.

Uygulamanın ismi Click to Chat. Bu uygulamayı ismine basarak indirebilirsiniz.Şimdi biraz uygulamadan bahsetmek gerekirse uygulamanın arayüzü şu şekilde:

Buradan artık numarayi yazıp ilerletip, iletmek istediğiniz mesajınızı yazıp direkt gönderebilirsiniz.

Bu uygulamalar benzer birçok uygulama bulunmaktadır.Artık derinlere inmek size kalmış…

Bir cevap yazın