Android’de Uygulamaları Gizlemek

Android’de Uygulamaları Gizlemek

Merhaba Arkadaşlar,

Birçoğumuz cihazımızda yüklü olan uygulamaları gizlemek istemişizdir. Bu görevi yerine getirecek birçok uygulama Google’de mevcut bulunmaktadır. Bugün ise sizlere o uygulamalardan bir tanesinden bahsetmeye çalışacağım.

Bu uygulama diğerlerine nazaran anonimlik olarak seviye atlamış diyebiliriz. Hemen konumuza geçelim…

Fotoğraf ta da gördüğünüz üzere uygulamamız bir hesap makinesi gibi görünmekte ve hesap makinesi görevini de yerine getirmektedir.

Uygulama Nasıl Kullanılır Ve Nereden İndirilir?

Uygulamanın adı Calculator Vault olarak Play Store’de mevcut. Şimdi gelelim nasıl kullanılır diye.

Uygulamayı indirdiğinizi varsayarak anlatmaya başlayalım.

Uygulamanın arayüzü resim de gördüğünüz gibidir. Uygulamayı ilk açtığımız da bizden 6 haneli bir şifre girmemizi istemektedir.

Şifremizi belirledikten sonra uygulama bir hesap makinesi arayüzü olarak bizi karşılamakta.

Peki Dosyalarımı Uygulamaya Nasıl Dahil Edebilirim?

Hemen bahsedelim… Uygulamaya ilk olarak giriş yaptığınız da belirlediğiniz 6 haneli şifreyi hesap makinesine yazdığınız da sizi dosya upload etme bölümüne yönlendirecektir. O bölümden resim, video ya da uygulama ekleyebilirsiniz. Ardından tekrar kapatıp açmak isterseniz hesap makinesine şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. O upload ettiğiniz dosyaları tekrar export deyip dışa aktarabilirsiniz.

Bu uygulamaya istediğiniz uygulamanızı saklayabilirsiniz. Bu uygulamaya eklediğiniz herhangi bir uygulama, o uygulamanın kopyası olarak yüklenmiş olur.


 

Bir cevap yazın